Počet položek: 0
Cena bez DPH: 0 Kč
Do slevy 2 % zbývá
nakoupit za 5 001
Nevíte si rady?
Volejte 602 375 805
Pemar spol. s r.o.
Libušská 49/183
142 00 Praha 4 - Libuš

email:

O společnosti
 Historie  ISO
 EKO-KOM  Výpis OR a DPH
 Živnostenské listy  Bezpečnost práce

O společnosti - historie


Z nápadu, přenesených zkušeností, ale i z nutnosti co dál, vzniká v roce 1991 česká rodinná obchodní firma Pemar, spol. s r.o. zabývající se plastovými obaly na bázi polyetylen, polypropylen, mikroten a celofán – sáčky, pytle, folie, tašky, archy …

Vstupuje do obchodní spolupráce s největšími evropskými výrobci těchto materiálů, aby se tak stala v následujících 3 letech jednou z nejprogresivnějších firem na území bývalé Československé republiky.

V důsledku možnosti dodávat potřebné zboží ihned, neboť 80% běžného sortimentu požadují zákazníci dodat promptně, dle podnikového hesla:

„Přijedete, zaplatíte, odvezete“

je zřízen velkoobchodní sklad na Praze 4. Zboží je možno vyzvednout osobně, dodat na dobírku, fakturu nebo zálohovou fakturu. v případě pravidelných odběrů nabízíme možnost konsignačního skladu ať již přímo u zákazníka nebo ve vlastních prostorách, takže není prakticky možné, aby se zákazník ocitl byť na jeden den bez potřebných požadovaných dodávek.

Všechno zboží, které firma Pemar dodává, má potřebné atesty kvality a splňuje podmínky oběhu obalů na trhu. To byl také jeden z několika důvodů, proč bylo firmě v roce 2004 uděleno osvědčení Certifikace ISO 9001:2001 a ISO 14001:1997. K získání tohoto osvědčení předcházela mnoholetá práce. Kupříkladu se firma stala hned v prvopočátku členem sdružení SYBA, dlouholetým účastníkem veletrhů doma i v zahraničí, zajišťování reklamní činnosti, ale hlavně pak jedním z prvních členů EKO-KOMu, organizace zajišťující sběr a likvidaci odpadu.

Rok 2004 byl pro firmu taktéž přelomový z důvodu přestěhování do vlastních prostor, kdy bylo sloučeno obchodní oddělení a velkoobchodní sklad do jednoho místa v Praze 4.

Firma Pemar, spol. s r.o. se nezaměřuje pouze na pracovně-obchodní činnost – dodávky zboží a poradenství v oblasti balení výrobků, ale poskytuje i dary charitativním organizacím a sponzoruje dětské dny a akce pro důchodce.

Zpět

Mapa webu | Kontakty | Žádost o kalkulaci | Obchodní podmínky | O společnosti | Navšivte také
Copyright © 2009-2023 Pemar spol. s r.o. | Realizace IDEAS DESIGN